classico

Kombináciou dlhoročných skúseností a podnetov od vás, našich stálych zákazníkov, vznikla jedinečná receptúra, ktorej základom sú vždy čerstvé suroviny a voňavý, chutný výsledok v podobne nezameniteľného klasického pizzadogu.

Zvonka chrumkavý a vnútri šťavnatý, plný spojených chutí šunky, dvoch druhov syra, voňavej bazalky a paradajkového základu.

parkovy

Náš Párkový pizzadog vám odpovie zladenou kombináciou tých najobľúbenejších chutí v jednom – ak máte chuť na párok v rožku a na pizzu k tomu, objednajte si Párkový pizzadog!

Vyskúšajte s kečupom alebo s horčicou alebo aj aj.

vegetarian

A je to tu. Trend nepustí a my kráčame s dobou.

Kombinácia voňavého bylinkového paradajkového základu a našich príloh – čerstvých šampiňónov, kukurice, olív, baby špenátu a nastrúhaného syra – to je pizzadog, ktorý nesklame ani mäsožrúta. …..

picante

Niekto to rád horúce…

Náš pizzadog má nefalšovaného bratranca, stačí pridať štipku kvalitného chilli a je tu – náš voňavý pikantný pizzadog.

Nemusíte sa báť zájsť s vašimi chuťovými pohárikmi zo slnečného Talianska aj do vzdialenej exotiky, máme to vyskúšané a naši verní zákazníci tiež, inak by sa nestávalo, že každá štvrtá objednávka si pýta chilli – pizzadog Picante.

pizzadog1

Pizzadog

Receptúra a príprava našich zvonku chrumkavých, vnútri šťavnatých PIZZADOGOV je inšpirovaná tradíciou, ktorá oživuje ducha a chute Talianska.

Naša ponuka uspokojí všetky vaše chute, pretože….

…pri tvorbe našich pizzadogov myslíme hlavne na klasikov; Pizzadog Classico – zvnútra preplnený kvalitnou šunkou, dvoma druhmi syra, voňavou bazalkou a paradajkovým základom podľa overenej receptúry.

Jednoducho nič nepokazíme, ak to vnútri žije všetkými chuťami a to pekne pospájanými. A je tam toho veeeeľa! To Slováci zbožňujú…

Nebojíme sa ani jemne štipľavej variácie v podobe pizzadogu Picante. Ten vznikol na základe dopytu od našich hladných zákazníkov, tak niečo na tom asi bude…).

Zabudnúť na modernejšiu klientelu v tomto období by bol hriech a my to vieme, čím ďalej tým viac sa objednáva trendový Vegetariánsky pizzadog.

No a po novom máme pre vás v ponuke aj Párkový pizzadog – odvážna vychytávka, ktorá spája to najlepšie a najobľúbenejšie z talianskej a americkej gastronómie. Voľba číslo 1, ak sa neviete rozhodnúť či máte chuť na americký alebo taliansky fastfood.